Zavolejte nám 722 586 460
0

Výměna / Vracení

 I. Zboží došlo poškozené
Rozlišujeme poškození z výroby a poškození během přepravy. Při poškození z výroby se můžete rozhodnout zda zboží reklamujete, nebo vracíte v lhůtě do 14 dnů bez uvedení důvodu.
Zboží je při dopravě bezpečně zabaleno proti poškození. Při přebírání zboží vždy zkontrolujte stav obalu a v případě poškození obalu, zkontrolujte zboží. Pokud zjistíte mechanické poškození zboží, zboží nepřebírejte, pokud zjistíte mechanické poškození zapříčiněné přepravou až po rozbalení zboží, případně při prvním použití (do 3 dnů od doručení), okamžitě nám tuto skutečnost nahlaste. Později nemusí být reklamace mechanického poškození způsobeného přepravou uznána.
 
II. Výměna
Výměna zboží se provádí formou nové objednávky. Stačí vyplnit formulář pro vrácení zboží a spolu s nepoškozeným a nenošeným zbožím, s visačkou (visačka je důležitá pro rozpoznávání modelu zboží ve skladu a jeho velikosti) a originálním balením zaslat zpět a my Vám vrátíme peněžní prostředky na Váš bankovní účet.
Vy si uděláte novou objednávku.
V případě výměny velikosti je možné, pokud je zboží na skladě, výměnu uskutečnit za cenu poštovného.
 
III. Vrácení zboží do 14 dnů
Milí zákazníci, pokud Vám zboží nesedí nebo se Vám nelíbí, můžete nám jej do 14 dnů od doručení k vám, v původním originálním obalu (pokud je součástí výrobku) a nepoužité vrátit zpět. Stačí vyplnit formulář pro vrácení zboží a spolu s nepoškozeným a nenošeným zbožím, s visačkou (visačka je důležitá pro rozpoznávání modelu zboží ve skladu a jeho velikosti) a originálním obalem (pokud výrobek takový odsahuje) zaslat zpět a my Vám vrátíme peněžní prostředky na Váš bankovní účet. Při nevrácení kompletního nebo poškozeného výrobku mohou být také účtovány náklady na uvedení výrobku do původního stavu.
Ve smyslu ustanovení § 12 zákona o ochraně spotřebitele při podomním prodeji a zásilkovém prodeji (zákon č. 102/2014 Sb.) Máte právo od takto uzavřené smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu do 14 pracovních dnů ode dne převzetí zboží.
 
POSTUP:
- odstoupení od smlouvy a zboží nám prosím zašlete co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od doručení. V případě, že zboží neobdržíme, požádáme Vás o doklad o odeslání zboží.
- přiložte reklamační formulář nebo dopis o odstoupení od koupě zboží, kde uvedete: číslo objednávky, Vaše jméno, adresu a telefonní číslo, Váš podpis a číslo účtu ve tvaru IBAN.
Zpět se zbožím nám zašlete i originál doklad o koupi, jehož součástí je reklamační formulář, který doporučujeme důsledně vyplnit.

V případě odesílání prostřednictvím České pošty je poštovní adresa pro Českou republiku:
V a E, s.r.o.
Cyrilometodějská 772
76601 Valašské Klobouky
Česká republika

(Při odeslání jiným zpúsobem je dodací adresa V a E, s.r.o. Stropkovská 568, 08901 Svidník, Slovenská republika)

UPOZORNĚNÍ:
Neposkytnutím potřebných údajů můžete způsobit prodloužení času na vrácení finančních prostředků.
Nikdy nám nezasílejte zboží zpět na dobírku. V takovém případě zásilka nebude z naší strany převzata a vrátí se Vám zpět na Vaši adresu.
Po odstoupení od smlouvy Vám finanční prostředky vrátíme nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám bude doručeno Vaše oznámení o odstoupení od této smlouvy. Nicméně běžně vyřizujeme vrácení plateb v době kratší než 14 dnů převodem na váš bankovní účet.
 

Dámské oblečení

Internetový obchod Trendovo.cz vám zaručí jedinečnost a stylovost díky oblečení, které vám nedovolí stát se v žádný volný ani pracovní den fádní. Najdete zde rozmanitost barev i střihů oblečení. Naše modely šatů, tunik, kalhot, mikin či jiného druhu oblečení se vyznačují hlavně svou originalitou, pohodlností a příjemným materiálem. Tak co si objednáte vy?

Staňte se naším fanouškem

Staňte se fanouškem trendovo.cz i na Facebooku. Zde jsou prezentovány nejen nové módní trendy, ale i vášnivé diskuse o světě módy. Takto získáte mnoho nových informací o světě dámské módy, také různé speciální a akční nabídky stránky trendovo.cz.

Inspirace z našeho Instagramu