Doprava zdarma (nad 2199Kč)

722 586 460 (PON-PÁ, 9 - 15 hod.)

Výměna / Vracení

Výměna
 
Kterýkoli produkt z objednávky můžete do 14 dnů od převzetí vyměnit.
V případě, že máte zájem o výměnu modelu v jiné barvě nebo velikosti, odešlete zboží do 14 dnů od převzetí a my Vám ho obratem vyměníme. Předtím si zkontrolujte dostupnost zboží na naší stránce www.trendovo.cz. Chcete-li vyměnit zboží za jiný produkt, je třeba si udělat novou objednávku, my Vám za předchozí vrátíme peníze.
Vrácené zboží musí být v původním stavu, kompletní s visačkou a originálním obalem, pokud byl ke zboží dodán, nesmí být nošen, navoněný, používaný nebo poškozený.
Upozorňujeme, že dodané zboží může být použito pouze pro účely vyzkoušení - srovnatelné se zkoušením v kamenné prodejně. V případě poškození zboží dalším použitím si vyhrazujeme právo požadovat náhradu škody. Musíte zaplatit pouze za případnou ztrátu hodnoty zboží, pokud je tato ztráta hodnoty způsobená manipulací, která není nutná k přezkoumání povahy, charakteristik a fungování zboží.
Při výměně zboží nese náklady na dopravu kupující.

Adresa pro výměnu zboží:

Vrácení Českou poštou:
V a E, s.r.o.
Cyrilometodějská 772
76601 Valašské Klobouky
Česká republika

 

Vrácení části objednávky

Všechny výrobky zakoupené v elektronickém obchodě www.trendovo.cz mohou být vráceny do 14 dnů od obdržení bez udání důvodu i jednotlivě.

Adresa pro vrácení zboží:

Vrácení Českou poštou:
V a E, s.r.o.
Cyrilometodějská 772
76601 Valašské Klobouky
Česká republika

 

Zákazník odešle zboží zpět a vrátí se mu kupní cena. Tato může být snížena o poskytnut bonus - POŠTOVNÍ zdarma (pokud byl poskytnut). Nebudou vráceny žádné přepravní náklady, které kupující zaplatil. V takovém případě se jedná o dohodu mezi kupujícím a prodávajícím. Když k nám vrácené zboží dorazí, zkontrolujeme a zpracujeme zboží. Po zpracování potvrdíme příjem vráceného zboží e-mailem, a následně zákazník obdrží kupní cenu nejpozději do 14 dnů od přijetí vrácení.

Při vrácení zboží nese náklady na dopravu kupující.

Předtím, než nám pošlete zboží zpět, zkontrolujte, zda jste vyplnili formulář na vrácení a vložil ho do balíku.
Vrácené zboží musí být v původním stavu, kompletní s visačkou a originálním obalem, pokud byl ke zboží dodán, nesmí být nošen, navoněný, používaný nebo poškozený.
Upozorňujeme, že dodané zboží může být použito pouze pro účely vyzkoušení - srovnatelné se zkoušením v kamenné prodejně. V případě poškození zboží dalším použitím si vyhrazujeme právo požadovat náhradu škody. Musíte zaplatit pouze za případnou ztrátu hodnoty zboží, pokud je tato ztráta hodnoty způsobená manipulací, která není nutná k přezkoumání povahy, charakteristik a fungování zboží.

 

  • Doprava zdarma (nad 2199Kč)

  • Rychlá dodací lhůta (1-2 dnů)

  • Vrácení zboží (do 14 dnů)